260,00 

Jei prekės šiuo metu neturime ir Jus domina jos įsigijimas, prašome susiekite su mumis.KONTAKTAI

Tinkamas visiems WaterRower modeliams. SmartRow belaidžiu būdu perduoda treniruočių duomenis realiuoju laiku į SmartRow programą iOS, ar Android nešiojamajame įrenginyje. SmartRow viduje esanti intelektuali elektronika matuoja ypač tikslų irklavimo treniruočių duomenų diapazoną, leisdama vartotojams atidžiai stebėti savo treniruočių rezultatus.

Neturime

Produkto kodas: WRD-810 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Jei planuojate nuomuotis bet kurį WaterRower irklavimo treniruoklį ilgiau nei 6nėn, tuomet siūlome papildomai išsinuomuoti SmartRow kuris yra intelektualus duomenų matuoklis, pateikiantis labai tikslų jūsų darbo su WaterRower našumą. Naudojamas vietoj WaterRower skriemulio. SmartRow viduje esanti elektronika matuoja absoliučią jėgą ir eigos ilgį Jūsų darbo galios apskaičiavimui, nepriklausomai nuo vandens lygio treniruoklio rezervuare.

Tinka visiems WaterRower modeliams. SmartRow belaidžiu būdu perduoda treniruotės duomenis realiuoju laiku per Bluetooth sąsają į SmartRow programą nešiojamame įrenginyje. Idealiai tinka tiems, kurie rimtai nori stebėti savo treniruočių eigą. SmartRow programėlę galima parsisiųsti iš AppStore, arba iš GooglePlay. Prietaisas matuoja ne tik jėgą, atstumą, sudegintas kalorijas ir pan., bet ir parodys kiekvieną jėgos kreivę, širdies ritmo grafiką ir daug daugiau. SmartRow leidžia sekti savo treniruotes ir netgi parodo tokius gerai žinomus fitneso parametrus, kaip „Watts-per-Beat“ ir „Watts-for-Kilo“.